• Nederdraad v.3 Citroën is lelijk en Audi heeft ook wielen.
    10,001 replies, posted
Als je melk proeft in Marokko dan vind je de melk hier opeens een stuk minder lekker. Tenminste, dat vind ik
Zal vast door voeding en dergelijke komen dat de melk daar anders smaakt.
Godver de zomer is er weer en dat kan je wel merken Elke dag als je naar school fietst krijg je een bek vol vliegen 1 Week volop zon en dan 3 dagen onweer en hagel Dood te zweten op school en extra lange dagen omdat je je best niet doet Maarja alle meiden lopen wel weer half naakt over straat :dance:
Alleen zo jammer dat de helft 3 wijfen is
[QUOTE=darth-veger;36066069]Godver de zomer is er weer en dat kan je wel merken Elke dag als je naar school fietst krijg je een bek vol vliegen 1 Week volop zon en dan 3 dagen onweer en hagel Dood te zweten op school en extra lange dagen omdat je je best niet doet Maarja alle meiden lopen wel weer half naakt over straat :dance:[/QUOTE] Het is nog maar lente, hoor. Zomer komt eraan over een maandje. Potje verbranden, iemand?
Voor en of andere reden zweet ik veel minder dan de rest van mijn klas. Is best G :v:
Godsamme t was 33 graden gisteren. vandaag heb ik niet eens gekeken, zo warm was het. en ik zit in zo'n kut school zeg... het gebouw is nog niet af, dus zitten we in van zo'n stomme kartonnen doos. hardstikke warm daarin [editline]23rd May 2012[/editline] [QUOTE=MisterSjeiks;36066276]Voor en of andere reden zweet ik veel minder dan de rest van mijn klas. Is best G :v:[/QUOTE] komt omdat je neger bent
Man, nu je het zegt, er zit echt zo'n kutwijf in mijn klas. Ze zit de hele tijd zo'n afghaanse vriend van mij te pesten, en dan gaat ze helemaal schijnheilig doen. [editline]23rd May 2012[/editline] En als ik er iets over zeg dan kan ik niet eens normaal praten met haar
[QUOTE=MisterSjeiks;36066293]Man, nu je het zegt, er zit echt zo'n kutwijf in mijn klas. Ze zit de hele tijd zo'n afghaanse vriend van mij te pesten, en dan gaat ze helemaal schijnheilig doen. [editline]23rd May 2012[/editline] En als ik er iets over zeg dan kan ik niet eens normaal praten met haar[/QUOTE] Gewoon in een keer roepen:"Hey schele stoephoer, houd je bek nou is dicht voordat ik er in schijt."
[QUOTE=Darkwater124;36066246]Het is nog maar lente, hoor. Zomer komt eraan over een maandje. Potje verbranden, iemand?[/QUOTE] Lenten, zomer, maakt het uit :v:
[QUOTE=Nekrietns;36066375]Gewoon in een keer roepen:"Hey schele stoephoer, houd je bek nou is dicht voordat ik er in schijt."[/QUOTE] Al zoiets geprobeerd :v:
Dan moet je deze keer echt gewoon doen wat Nekrietns zei en niet "zoiets".
Of je slaat haar gewoon en laat die hoer zien wie de baas is? [editline]23rd May 2012[/editline] Trouwens we kunnen nu wel weer goed weer krijgen in de lente, dat is allemaal leuk enzo, maar nu weet ik zeker dat we weer een schijtzomer krijgen.
Is dat niet altijd zo geweest dan? Tenminste wel de laatste paar jaren. Kenkus veel regen in de zomer maar de lente is dus tering warm.
Wat de neuk is een kenkus?
[QUOTE=MitchvW;36066710]Wat de neuk is een kenkus?[/QUOTE] [QUOTE=RobyYe;36054532]27 graadjes hiero. Kenkus man. Nieuwe woordje om kanker to vervangen.[/QUOTE]
"Het spijt me, maar je hebt longkenkus" [editline]23rd May 2012[/editline] [media]http://www.youtube.com/watch?v=rjER3EX948w[/media]
Kenkus klinkt voor geen hol. Hier in het westland zeggen we vaak 'Helemaal goud' en een paar 'koele mensen' gingen 'helemaal gold' roepen. Ze werden uitgelachen het was niet normaal :v:
Wat een kanker woord, godverdomme.
Het woord kwam ook gewoon in me op toen ik op de pot zat.
En, heeft t nog lopen stormen bij iemand?
Ik gebruik weleens kaolo om kanker te vervangen
dat klinkt dus helemaal niet.
[QUOTE=Dave_Parker;36066714]Zo communiceren Marokkanen toch standaard onderling?[/QUOTE] Daarom schreef ik het ook voor, zo zou Sjeiks er geen moeite mee moeten hebben. [editline]23rd May 2012[/editline] [QUOTE=MisterSjeiks;36067021]Ik gebruik weleens kaolo om kanker te vervangen[/QUOTE] Jezus je bent toch geen Surinamert? Gelul altijd van de jeugd.
[url]http://nl.wiktionary.org/wiki/kenkus[/url] Oh... Tering zooi.
[QUOTE=Zombiespeed;36067009]En, heeft t nog lopen stormen bij iemand?[/QUOTE] Waar heb je het over? Het is hier 130 graden en warm.
Nu moet ik een ander woord verzinnen. [editline]23rd May 2012[/editline] Automerge lul
[QUOTE=RobyYe;36067125]Nu moet ik een ander woord verzinnen. [editline]23rd May 2012[/editline] Automerge lul[/QUOTE] Mijn vervang woord is verdonk (ter vervangingen van verdommen)
[QUOTE=RobyYe;36067125]Nu moet ik een ander woord verzinnen. [editline]23rd May 2012[/editline] Automerge lul[/QUOTE] Doe maar niet, je bent er niet erg goed in.
[QUOTE=RobyYe;36067125]Nu moet ik een ander woord verzinnen. [editline]23rd May 2012[/editline] Automerge lul[/QUOTE] Aiai nah pik nie so stoe doen robje ai nah piggos oeiihhhhh lamlam [editline]23rd May 2012[/editline] Ik eis meer Triple A Elexar posts.
Sorry, you need to Log In to post a reply to this thread.