• Nederdraad v.3 Citroën is lelijk en Audi heeft ook wielen.
    10,001 replies, posted
[QUOTE=darth-veger;36131972]Zit jij op het GLR?[/QUOTE] De opleiding is veel verbeterd sinds 2008, XNA, Unity en UDK horen allemaal bij het programma nu.
[QUOTE=mobrockers2;36131954][img]https://dl.dropbox.com/u/5483751/Photos/2012-05-26_1710.png[/img] Mijn project voor dit blok :v:[/QUOTE] Dat is beter dan wat wij krijgen. Wij moeten in PHP een autoverhuur site maken, en in Java een chat server.
[QUOTE=MitchvW;36132009]Samsung wave, heeft geen dropbox.[/QUOTE] Moet je maar een goeie telefoon halen [editline]30th May 2012[/editline] [QUOTE=MitchvW;36132026]Dat is beter dan wat wij krijgen. Wij moeten in PHP een autoverhuur site maken, en in Java een chat server.[/QUOTE] Je bedoelt javascript
[QUOTE=mobrockers2;36132029]Moet je maar een goeie telefoon halen [editline]30th May 2012[/editline] Je bedoelt javascript[/QUOTE] Ik wou oorspronkelijk een iPhone, maar dat werd een beetje te duur Nee, Java. Ik heb m al af trouwens. [IMG]http://i.imgur.com/CFP6M.png[/IMG] Hierna moet ik hem wel volgens m'n leraar in Javascript maken.
[QUOTE=MitchvW;36132055]Ik wou oorspronkelijk een iPhone, maar dat werd een beetje te duur Nee, Java. Ik heb m al af trouwens. [IMG]http://i.imgur.com/CFP6M.png[/IMG] Hierna moet ik hem wel volgens m'n leraar in Javascript maken.[/QUOTE] Waarom
Omdat dit de laatste les was, en anders zit ik 5 weken niets te doen tijdens die les.
heb je geen project om aan te werken
[QUOTE=MitchvW;36132026]Dat is beter dan wat wij krijgen. Wij moeten in PHP een autoverhuur site maken, en in Java een chat server.[/QUOTE] Hé ik moet voor school ook een chat server in Java maken. Care to share? :3
Jawel, maar dat mag niet tijdens z'n les.
[QUOTE=MrFlashcat;36132121]Hé ik moet voor school ook een chat server in Java maken. Care to share? :3[/QUOTE] Can je niet beter gewoon ff googlen? Zijn vast honderdenéénmiljoen verschillende te vinden. [editline]30th May 2012[/editline] Zag vanmiddag dit in het project staan ArrayList<ArrayList<Position>> arrayListPositions = new ArrayList<ArrayList<Position>>(); Dang mijn projectgenoot is kanker high :v:
[QUOTE=MrFlashcat;36132121]Hé ik moet voor school ook een chat server in Java maken. Care to share? :3[/QUOTE] Natuurlijk. Ik PM je de download zometeen :)
[QUOTE=MitchvW;36132184]Natuurlijk. Ik PM je de download zometeen :)[/QUOTE] Plaats hem hier? :3
Nee, want Sir Whoopsalot moet hem ook nog maken :)
MitchvW doe iedereen een plezier en stop met plaatsen. [editline]30th May 2012[/editline] FalconKrunch ook [editline]30th May 2012[/editline] Jezus, neuk dit. Retreat! Terug naar Nederpunch.
Die video van Darth is best wel gaaf. Ik hoop na deze school ook game development te gaan doen.
[QUOTE=MitchvW;36132226]Nee, want Sir Whoopsalot moet hem ook nog maken :)[/QUOTE] Vent, wij gaan niet eens zo ver komen.
[QUOTE=Asgard;36132253]MitchvW doe iedereen een plezier en stop met plaatsen. [editline]30th May 2012[/editline] FalconKrunch ook [editline]30th May 2012[/editline] Jezus, neuk dit. Retreat! Terug naar Nederpunch.[/QUOTE] Of je haalt gewoon dat zand uit je kut en je doet even een keer normaal? [editline]30th May 2012[/editline] [QUOTE=Sir Whoopsalot;36132275]Vent, wij gaan niet eens zo ver komen.[/QUOTE] Serieus, waarom niet dan? Wie was trouwens die 'neger' waar je mee praatte?
Terugkomend op een eerdere post die ik hier gezien heb. Niveau 4 opleidingen worden meestal gedaan door leerlingen van niveau VMBO T+. (Alhoewel er een aantal K studenten ook op de opleiding zitten). Niveau 1,2,3 zijn de rest.
[QUOTE=MitchvW;36132184]Natuurlijk. Ik PM je de download zometeen :)[/QUOTE] Bedankt <333
Ik doe VMBO TL, gloof ik. Ik heb eigenlijk geen idee wat het verschil is tussen Mavo en VMBO TL [editline]30th May 2012[/editline] Ik moet iets buigzaams hebben, maar toch iets wat niet snel buigt. Hmm!
het verschil tussen VMBO TL en Mavo is dat de ene bestaat, en de andere niet.
Wie had trouwens dat vrij grote huis waar we die LAN eventueel zouden kunne houden?
[QUOTE=Staneh;36132585]Ik doe VMBO TL, gloof ik. Ik heb eigenlijk geen idee wat het verschil is tussen Mavo en VMBO TL [editline]30th May 2012[/editline] Ik moet iets buigzaams hebben, maar toch iets wat niet snel buigt. Hmm![/QUOTE] koper
[QUOTE=Elexar;36133061]koper[/QUOTE] Ook iets wat best wel licht is, graag.
[QUOTE=Staneh;36133204]Ook iets wat best wel licht is, graag.[/QUOTE] Je mag mijn geslachtsdeel gebruiken?
Aluminium is goed te verbuigen.
Er is drama in deze draad en het komt niet door mij :v:
[QUOTE=darth-veger;36132911]Wie had trouwens dat vrij grote huis waar we die LAN eventueel zouden kunne houden?[/QUOTE] [t]https://dl.dropbox.com/u/5483751/Photos/2012-03-18%2013.30.56.jpg[/t] [t]https://dl.dropbox.com/u/5483751/Photos/2012-03-18%2013.30.37.jpg[/t] Oude foto's, de hele vloer ligt er nu uit, vandaag vloer delen etc gekocht om een nieuwe vloer te leggen, weet niet wanneer dat bezorgt word, daarna een muur in die kamer zetten (m'n pa wil per sé 2 kamers er van maken adgasjbasfknasf), daarna de rest van het huis dus I dunno wanneer dat allemaal klaar is...
[QUOTE=darth-veger;36131890]Nee [I]nee [/I][B]nee [/B]en [I][B]nee [/B][/I]en nog 9x [highlight]nee[/highlight] Als je Game Dev opleiding doet, zoals ik. Ga dan niet naar het GLR. Wat je leert is Flash games maken en een afgezaagde Java les waarbij je niet eens leert hoe je normaal een asset maakt voor een game.[/QUOTE] Euh, bij het GLR leer je C#.
[QUOTE=koekje4life V2;36133691]Euh, bij het GLR leer je C#.[/QUOTE] Had net zo goed Java kunnen zijn, er zit nauwelijks verschil in.
Sorry, you need to Log In to post a reply to this thread.