• Nederdraad v.3 Citroën is lelijk en Audi heeft ook wielen.
    10,001 replies, posted
[QUOTE=Aerkhan;36780946]Mijn vrienden, Ik zie dat Borderlands Game of the Year Edition iets minder dan €10 is. Jammer genoeg heb ik geen paypal/bank account waar ik toegang tot heb. De sale zal afgelopen zijn wanneer ik mijn bankpas krijg. Hierbij vraag ik dus of iemand voor mij de spel kan kopen op Stoom, en hem aan mij kan giften. Wanneer dit allemaal is afgelopen zal het terugbetaalt worden.[/QUOTE] [QUOTE=Aerkhan;36782529]Nou niet, dat is het leukste![/QUOTE] [QUOTE=davidaap;36783735]jammer dan :V[/QUOTE] [IMG]http://uploadplaatjes.nl/img/n/632118.jpg[/IMG]
Portal 2 was wel leuk op zich maar single player in 2 dagen (1e dag was maar een half uurtje gamen dus...) en de multiplayer met mijn broertje in 1 middag allemaal gedaan...
Net The Mask gekeken, geweldige film. Mocht je het nog niet hebben gezien, ga het nu kijken.
In ongerelateerde business, ik werd net weer op de leuke manier herinnerd aan waarom L4D online zo dood als een pier is. Driekwart van de community bestaat uit teringlijers die joinen, je kapotschieten en dan weg gaan of je tijdens de finale naar de klote schieten en dan de rescue vehicle inspringen.
[QUOTE=mobrockers2;36770632]Gasten, hoe zit het met de lan-party? Hebben we al een datum vast? Gaat het nog door? Moeten we ook wat mee nemen? Bijv energy, bier of I dunno, m'n xbox 360 (+ controllers/games)?[/QUOTE]
Zit het nu weer te vragen Edit: [QUOTE]00:08 - Samantie: wil het liever gewoon voor vrienden houden 00:08 - Samantie: sorry[/QUOTE] Helaas pindakaas, dus wilt iemand anders nog wat regelen?
FUUUUUUUUUU WHY waarom zegt ze dan eerst dat het goed is :(
[QUOTE=mobrockers2;36815661]FUUUUUUUUUU WHY waarom zegt ze dan eerst dat het goed is :([/QUOTE] Mja beetje vaag, ze zat zich eerst zorgen te maken over dat er per-se 10-15 man op de LAN moet komen en nu worden het maar 5-6 personen... Naja kan moeilijk haar gedachten veranderen dus of niks of we moeten zelf weer kijken waar we eventueel kunne LAN'en
[QUOTE=darth-veger;36815721]Mja beetje vaag, ze zat zich eerst zorgen te maken over dat er per-se 10-15 man op de LAN moet komen en nu worden het maar 5-6 personen... Naja kan moeilijk haar gedachten veranderen dus of niks of we moeten zelf weer kijken waar we eventueel kunne LAN'en[/QUOTE] Ik ga d'r zelf wel proberen om te praten :D
Ligt wat mij betreft een beetje aan de locatie. Als het niet te ver is zou ik best in de trein stappen om een biertje te komen doen. [editline]18th July 2012[/editline] Ik heb geen OV genomen omdat ik in mijn woonplaats op school zit dus vandaar.
OV is niet geldig in de vakantie.
[QUOTE=mobrockers2;36817852]OV is niet geldig in de vakantie.[/QUOTE] Dan ben ik helemaal blij dat ik er niet een heb :v:
[t]https://dl.dropbox.com/u/5483751/Photos/2012-07-18%2012.42.11.jpg[/t] Oops :c Weet iemand nog een leuke hbo studie? ^_^
[QUOTE=mobrockers2;36822535][t]https://dl.dropbox.com/u/5483751/Photos/2012-07-18%2012.42.11.jpg[/t] Oops :c Weet iemand nog een leuke hbo studie? ^_^[/QUOTE] Wow, dat is kut..:suicide:
Echt?
Nee joh, ga lekker een feestje bouwen!
[QUOTE=mobrockers2;36822535][t]https://dl.dropbox.com/u/5483751/Photos/2012-07-18%2012.42.11.jpg[/t] Oops :c Weet iemand nog een leuke hbo studie? ^_^[/QUOTE] Tja, een leer voor de volgende keer maar.
OV is wél geldig in de vakantie mits je een stageplek hebt die door (kan) gaan in de bouwvak.
[QUOTE]Beste student, In de zomerperiode gelden er andere regels voor het gebruik van je studentenreisproduct. Weekabonnement Heb je een weekabonnement? Dan reis je van 16 juli tot 16 augustus de hele week met korting. Vanaf 16 augustus is je weekabonnement weer gewoon geldig. Weekendabonnement Heb je een weekendabonnement, dan verandert er niets. In de weekenden reis je gewoon gratis en doordeweeks met korting. Meer weten? Kijk dan op onze internetsite bij de informatie over Reizen. Met vriendelijke groet, Directeur Klantenservice Dienst Uitvoering Onderwijs [/QUOTE]
[QUOTE=mobrockers2;36815762]Ik ga d'r zelf wel proberen om te praten :D[/QUOTE] als iemand 'nee' zegt ga je toch niet doorzaniken? ik dacht dat dat voor 8 jarige kinderen was die geen snoepje mogen. [editline]18th July 2012[/editline] [QUOTE=Darkwater124;36782341]In je inv houden totdat hij betaald[/QUOTE] zit je dus mooi met een frotgame
[QUOTE=Elexar;36823466]als iemand 'nee' zegt ga je toch niet doorzaniken? ik dacht dat dat voor 8 jarige kinderen was die geen snoepje mogen. [editline]18th July 2012[/editline] zit je dus mooi met een frotgame[/QUOTE] Het was een grap, lachen.
Gabberen op zijn 90's! [video=youtube;nsGN3gT8SEol]http://www.youtube.com/watch?feature=fvwrel&v=nsGN3gT8SEol[/video] [editline]18th July 2012[/editline] Waarom kan ik geen videos meer embedden?!
[video=youtube;Q2TFmzagAw0]http://www.youtube.com/watch?v=Q2TFmzagAw0[/video] [[b][/b]video]?
En dat moet grappig zijn?
Heb gisteren de Double Fine bundle gekocht Costume Quest, Psychonauts en Stacking voor 6,74 :D
In ander nieuws Mastermovies komt terug, check hun site :v:
[QUOTE=Elexar;36823466]als iemand 'nee' zegt ga je toch niet doorzaniken? ik dacht dat dat voor 8 jarige kinderen was die geen snoepje [/QUOTE] Stereotype tering kind bij de plus. Mwama mag ik snoepje, en zodra dr nee wordt gezegt gaat zo'n tering monster weer krijsen en janken. Heerlijk werk.
[QUOTE=MitchvW;36829180]Stereotype tering kind bij de plus. Mwama mag ik snoepje, en zodra dr nee wordt gezegt gaat zo'n tering monster weer krijsen en janken. Heerlijk werk.[/QUOTE] En dat is nou het voordeel van grotendeels na sluitingstijd werken, samen met muziek aan.
[QUOTE=Sir Whoopsalot;36829361]En dat is nou het voordeel van grotendeels na sluitingstijd werken, samen met muziek aan.[/QUOTE] Wij mogen na sluitingstijd geneens oordopjes in' dat "hindert communicatie". En onze vulavonden beginnen altijd om 5 uur, geen uitzondering.
[QUOTE=darth-veger;36815721]Mja beetje vaag, ze zat zich eerst zorgen te maken over dat er per-se 10-15 man op de LAN moet komen en nu worden het maar 5-6 personen... Naja kan moeilijk haar gedachten veranderen dus of niks of we moeten zelf weer kijken waar we eventueel kunne LAN'en[/QUOTE] Is het nog steeds allemaal 18- offe is de demografie ondertussen wat verandert?
Sorry, you need to Log In to post a reply to this thread.