• Nederdraad v.3 Citroën is lelijk en Audi heeft ook wielen.
    10,001 replies, posted
Nou, begin maar met aftellen. Ik gok dat dit kabinet valt vanwegen volksopstand, oh wacht gokken mag niet meer ofzo.
[QUOTE=Druk bezig;38271977]'Marx' Rutte. Hehehe.[/QUOTE] "Mark mag oprutte" :downs:
[QUOTE=Zeemlapje;38272031]Nou, begin maar met aftellen. Ik gok dat dit kabinet valt vanwegen volksopstand, oh wacht gokken mag niet meer ofzo.[/QUOTE] Meh beetje ruzie in de partij, mensen die denken dat het te links is en naar de PVV gaan. i mean... cheap drugs ya know
[QUOTE=darth-veger;38271726]Iedereen zit maar me maar te pushen over dat ik ook is DotA of LoL zou moeten spelen Ik heb een paar filmpjes gezien maar ik had geen idee wat de neuk gaande was Wat mot je nou doen in LoL/Dota?[/QUOTE] Je beheerst een champion, die heeft 4 skills en een passive. 3 Normale skills, die mag je op elk moment levelen (maar niet meer dan 2x achter elkaar) en de 4e is een Ultimate. Deze heeft een langere cooldown (tijd tot je het weer mag gebruiken) en doet meer schade/meer effecten dan normaal. Ultimate mag je op level 6-11-16 upgraden. Dan heb je 3 lanes, zeg maar wegen. Langs deze wegen staan torens, die moet je verdedigen, en die van de tegenstander vernietigen. Als je dat doet krijgt je hele team en geld/xp bonus, en om de basis te kunnen vernietigen moet je die torens neer halen. In je basis staan bij LoL inhibitors, en bij dota2 iets van barracks ofzo, ken de term even niet. Als je die vernietigt, dan spawnt jouw basis tijdelijk ook supercreeps. Basissen spawnen om de zoveel tijd creeps, als je die dood door de laatste slag (last hit) te hebben, krijg je hier geld voor, dat je kunt gebruiken in de store. De store van LoL spreekt voor zich, en is erg gemakkelijk, terwijl die van DOTA2 wat moeilijker is, en die je echt uit je hoofd moet kennen. Dit is nog maar de basis want tussen de lanes in is nog een Jungle, een soort van gebied waar geen creeps komen/torens staan, en van waar je de tegenstander kunt ambushen op hun lane. Daarnaast staan er op vaste plekken minion camps, gewone monsters die je kunt doodmaken voor xp en geld. En daar is een special monster die geld/xp geeft, en nog 1 die geld/xp en een buff geeft in LoL, en alleen de 2e in DOTA. Deze is erg sterk, dus niet alleen bevechten. Op je lane moet je dus creeps last-hitten, want anders lopen jouw minions meer naar voren en kun je makkelijker ge-ambushed (ganken noemen ze dat) worden. Het idee is dus op strategische momenten tegenstanders die alleen lopen dood te maken, te ganken, torens neerhalen wanneer ze dood zijn, en uiteindelijk hun basis te vernietigen vanwege dat je betere items hebt door die geld en level voorsprong. Ik mis vast wel wat maar deze post is al lang en nu weet je toch wel genoeg. [editline]1st November 2012[/editline] Oh en in DOTA2 is er ook nog een shop in de Jungle zelf, en nog 1 naast je lane, met basisspullen.
je had natuurlijk ook gewoon kunnen linken naar het LoL of DOTA draad.
[QUOTE=eternalflamez;38272115]Je beheerst een champion, die heeft 4 skills en een passive. 3 Normale skills, die mag je op elk moment levelen (maar niet meer dan 2x achter elkaar) en de 4e is een Ultimate. Deze heeft een langere cooldown (tijd tot je het weer mag gebruiken) en doet meer schade/meer effecten dan normaal. Ultimate mag je op level 6-11-16 upgraden. Dan heb je 3 lanes, zeg maar wegen. Langs deze wegen staan torens, die moet je verdedigen, en die van de tegenstander vernietigen. Als je dat doet krijgt je hele team en geld/xp bonus, en om de basis te kunnen vernietigen moet je die torens neer halen. In je basis staan bij LoL inhibitors, en bij dota2 iets van barracks ofzo, ken de term even niet. Als je die vernietigt, dan spawnt jouw basis tijdelijk ook supercreeps. Basissen spawnen om de zoveel tijd creeps, als je die dood door de laatste slag (last hit) te hebben, krijg je hier geld voor, dat je kunt gebruiken in de store. De store van LoL spreekt voor zich, en is erg gemakkelijk, terwijl die van DOTA2 wat moeilijker is, en die je echt uit je hoofd moet kennen. Dit is nog maar de basis want tussen de lanes in is nog een Jungle, een soort van gebied waar geen creeps komen/torens staan, en van waar je de tegenstander kunt ambushen op hun lane. Daarnaast staan er op vaste plekken minion camps, gewone monsters die je kunt doodmaken voor xp en geld. En daar is een special monster die geld/xp geeft, en nog 1 die geld/xp en een buff geeft in LoL, en alleen de 2e in DOTA. Deze is erg sterk, dus niet alleen bevechten. Op je lane moet je dus creeps last-hitten, want anders lopen jouw minions meer naar voren en kun je makkelijker ge-ambushed (ganken noemen ze dat) worden. Het idee is dus op strategische momenten tegenstanders die alleen lopen dood te maken, te ganken, torens neerhalen wanneer ze dood zijn, en uiteindelijk hun basis te vernietigen vanwege dat je betere items hebt door die geld en level voorsprong. Ik mis vast wel wat maar deze post is al lang en nu weet je toch wel genoeg. [editline]1st November 2012[/editline] Oh en in DOTA2 is er ook nog een shop in de Jungle zelf, en nog 1 naast je lane, met basisspullen.[/QUOTE] U bent een held Hm, wat zou ik moeten spelen of wat is het meest populair/goede? LoL of Dota?
[QUOTE=darth-veger;38272234]U bent een held Hm, wat zou ik moeten spelen of wat is het meest populair/goede? LoL of Dota?[/QUOTE] LoL is makkelijker/minder hoofdpijn en populairder.
Zeg, willen jullie [url=http://stieljonggoud.nl/category/kandidaten/organisaties]hier[/url] ff voor Stichting SCN stemmen? Hartjes voor degenen die het doen. [editline]1st November 2012[/editline] Poll eindigt om drie uur
[QUOTE=Darkwater124;38272978]Zeg, willen jullie [url=http://stieljonggoud.nl/category/kandidaten/organisaties]hier[/url] ff voor Stichting SCN stemmen? Hartjes voor degenen die het doen. [editline]1st November 2012[/editline] Poll eindigt om drie uur[/QUOTE] [img]http://puu.sh/1lbvJ[/img]
[QUOTE=Darkwater124;38272978]Poll eindigt om drie uur[/QUOTE] Bah kan ik geen twee keer stemmen.
[QUOTE=Druk bezig;38273018]Bah kan ik geen twee keer stemmen.[/QUOTE] Met Tor wel
[QUOTE=darth-veger;38272234]U bent een held Hm, wat zou ik moeten spelen of wat is het meest populair/goede? LoL of Dota?[/QUOTE] Ik zou gaan voor LoL. Als een speler die al erg lang LoL doet, vond ik DOTA toch nog erg moeilijk. Plus als je in dota per ongelijk dood gaat dan gaat het uit controle en dan zullen de tegenstanders je opeens 3x harder doodmaken. Daarentegen in LoL mag je wel wat foutjes maken, natuurlijk niet te veel, maar je kan altijd nog terugkomen.
[QUOTE=Darkwater124;38273026]Met Tor wel[/QUOTE] Stop er vier seconden in en je blokkeert bekende tor exit nodes. Kan je nog rommelen met een nieuw ID of wat het ook en hopen dat je er eentje krijgt die niet bekend is. Kost tijd die je beter in het bekijken van vieze filmpjes kon stoppen.
[img]http://puu.sh/1lcNx[/img] Yeuh. [editline]1st November 2012[/editline] Danku voor t stemmen
En wat krijgen we er voor???
[QUOTE=Druk bezig;38273929]En wat krijgen we er voor???[/QUOTE] Hartjes voor degenen die het doen. [img]http://puu.sh/1ldDw[/img]
[QUOTE=MisterSjeiks;38174550]Ik google mezelf; [url]http://www.binrand.com/post/1720393-quote-naze-the-main-problem-currently-is-mistersjeiks-he-has-been.html[/url] lol[/QUOTE] lol
Ik moet nu dus straks een half jaar wachten tot ik [B]opnieuw [/B]mijn eerste biertje mag drinken . :I
Zo, weer tijd om in mn autotje te stappen en rond te rijden. Er zijn een paar dingen mis met mijn golf, iets met de radiator, met de temperatuur dingetje van mijn verwarming en met de startmotor, duurt een dagje of twee, daarna is het weer tijd om de wegen onveilig te maken. Met een busje is driften niet zo makkelijk weetje :D
Gverdomme wil ook m'n rijbewijs en gewoon doelloos rondrijden. Nog 'n maandje en dan kan het. FP meetup? :v:
[QUOTE=Djessey;38283544]Gverdomme wil ook m'n rijbewijs en gewoon doelloos rondrijden. Nog 'n maandje en dan kan het. FP meetup? :v:[/QUOTE] Hehe, net thuis aangekomen. Er was een aanrijding op de A9, even meegeholpen.
[QUOTE=Djessey;38283544]Gverdomme wil ook m'n rijbewijs en gewoon doelloos rondrijden. Nog 'n maandje en dan kan het. FP meetup? :v:[/QUOTE] Ben jij al klaar met imthb? Ben eigenlijk klaar (behalve dat kut verslag), maar m'n canvas die wel in m'n normale website werkt, werkt niet in die jQuery mobile shit..
[QUOTE=Heinserver;38283562]Hehe, net thuis aangekomen. Er was een aanrijding op de A9, even meegeholpen.[/QUOTE] a9? daar reed ik gisteravond nog. net rond het tijdstip dat de a27 vast stond. en m'n instructeur zei nog "rondje utrecht?" :v:
Heb denk een uur lange haat praat aangehoord van een meneer die het niet leuk vind dat 1 van de 1000 printers op deze school het niet doet. Dus het VGA en LAN kabeltje terug in de maggy kast en Ghost aangezet en toen deed hij het weer Hij wist niet hoe die mij moest bedanken Volgens mij zit er een draadje of 2 los bij die vent
De Telegraaf is lekker bezig...
[QUOTE=mobrockers2;38283673]Ben jij al klaar met imthb? Ben eigenlijk klaar (behalve dat kut verslag), maar m'n canvas die wel in m'n normale website werkt, werkt niet in die jQuery mobile shit..[/QUOTE] Kom er godverdomme net achter dat het dus vandaag ingeleverd moet worden, En niet de 12é zoals ami ons vertelde tijdens proces begeleiding.
Heh niks anders dan quake spelen op stage vandaag.
[QUOTE=Druk bezig;38287796]Heh niks anders dan quake spelen op stage vandaag.[/QUOTE] Voor mijn stage moest ik juist gamen, gewoon lekker 15 uur volmaken met LAN feesies.
>druk bezig de ironie
Pff als hij op facepunch zit zal hij vast ook niet zo druk bezig zijn?
Sorry, you need to Log In to post a reply to this thread.