• Svensk Allmän Diskussion v19: Svenskar är snoppmänniskor
    19,752 replies, posted
nope det finns ingen återvändo nu, CONVERT EVERYBODY
Quick! Press the jettison button before it's too late!
cheer for me! yay. louder! yay. LOUDER! HHHHHHHHSSS.. yaaay.
SEPPIKU PÅ GIRAFFEN
[media]http://www.youtube.com/watch?v=E8XHvnf-eBc[/media] [editline]27th August 2011[/editline] tv var bättre förr
Morgon.
Morgon Och till Giraffens tjej problem, prata med henne. Du har ju ingenting att förlora.
Äger ju att tethra med mobilen, blir disconnectad hela tiden :<
[QUOTE=ejonkou;31966438]Morgon Och till Giraffens tjej problem, prata med henne. Du har ju ingenting att förlora.[/QUOTE] haha nä orkar inte. also umad mlp?
[QUOTE=Luafox;31967198]girraffen du behöver inte vara helt furry om mlp om ingen vill höra om det är det väl ingen mening att snacka om det[/QUOTE] trolling is an art. nej jag vet jag kommer inte snacka om det, vet själv hur drygt det var.
[QUOTE=Giraffen93;31967171]haha nä orkar inte. also umad mlp?[/QUOTE] Du har ju ingenting att förlora.
[QUOTE=PrusseluskenV2;31967278]om hon inte är en komplett greger som förra tjejen, vaffö inte?[/QUOTE] nej men herregud sluta det är en gammal klasskompis. hon ville nog bara prata eller nåt.
God morgon. [editline]27th August 2011[/editline] jooooooo
hej [editline]27th August 2011[/editline] idag är det sol [editline]27th August 2011[/editline] ska nog sola lite i alla fall
sover alla än eller?
ufgh måste göra revidering på min hemtenta från förra året, den ska in imorgon men jag orkar inte för jag spelar deus ex!!!
Kycklingmacka från konsum. Best frukost.
Chekko nu får du förklara dig
Vad ska jag förklara för dig, Crypptic? [editline]27th August 2011[/editline] Hur mamma pappa gör barn
:v: nej du gav mig en gaybow ;_;
de bögit
[QUOTE=Cuel;31967681]ufgh måste göra revidering på min hemtenta från förra året, den ska in imorgon men jag orkar inte för jag spelar deus ex!!![/QUOTE] OMEH GÖR DEN DÅ [editline]27th August 2011[/editline] lol snart 14000 posts som det var innan då
[QUOTE=Chekko;31967888]de bögit[/QUOTE] förlåt så hemskt mycket
Plötsligt 566 kr på kontot. [editline]27th August 2011[/editline] [img]http://filesmelt.com/dl/asfdac.png[/img]
wow, min mage går innåt, ser skitkonstigt ut. (jag är hungrig men inte så hungrig)
Undrar vad jag ska spelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Tror nog att man ska göra lite lunch, börjar bli lite små hungrig. Har inte ätit sen jag åt lunch i skolan igår.
[QUOTE=Luafox;31968155]AJ jävla nackspärr jag vände mig om snabbt som fan när alarmet på mobilen gick igång (den hade vibrering på och det låter som fan) och det knakade till i nacken så nu när jag försöker kolla till höger så gör det jätteont[/QUOTE] *massera*
[QUOTE=TippZ;31967892]OMEH GÖR DEN DÅ [editline]27th August 2011[/editline] lol snart 14000 posts som det var innan då[/QUOTE] ge deij
hejsan det är sol det gillar jag inte nu går jag ner i min källare
Sorry, you need to Log In to post a reply to this thread.