• Svensk Allmän Diskussion v. 21
    10,000 replies, posted
va e en måbil tefelån
igår köpte jag en ny nyckelring ni vet en sån där smart sak som gör att man tappar alla nycklarna på samma gång
[QUOTE=iLife_Aftermath;36039441]hur skriver man det norrländska "jupp" schuuuuuuuup[/QUOTE] sch~p
Skolans vår-show (Musik) heter TROLOL, win?
[QUOTE=Viper123_SWE;36043842]Skolans vår-show (Musik) heter TROLOL, win?[/QUOTE] mm om man är p12
........
Ni ungdomar har ingen humor :V
Jo, vi (till skillnad mot vissa andra) har bra humor.
[QUOTE=Viper123_SWE;36043842]Skolans vår-show (Musik) heter TROLOL, win?[/QUOTE] [QUOTE=Nintendo-Guy;36043982]........[/QUOTE]
[QUOTE=Viper123_SWE;36044014]Ni ungdomar har ingen humor :V[/QUOTE] Ni småbarn är omogna
[QUOTE=PrusseluskenV2;36044055]problemet är att endast skitungar och [B]autistar[/B] tycker saker som "trololol" är roliga. med denna infon kan vi konkludera med att du är efterbliven.[/QUOTE] En person med autism har till och med bättre humor än Viper.
Ok...... No comments. Ha så kul...
Fattar inte varför alla blev så jävla otrevliga...
[QUOTE=Viper123_SWE;36044119]Fattar inte varför alla blev så jävla otrevliga...[/QUOTE] Blir du grinnig bara för vi avskyr din humor? Väx upp och lär dig tåla andras åsikter.
Läser ni ens vad ni skriver? Ni blir skitotrevliga över en pytteliten skitsak som jag tyckte var rolig, om det är några som ska växa upp så är det ni.
[QUOTE=Viper123_SWE;36044202]Läser ni ens vad ni skriver? Ni blir skitotrevliga över en pytteliten skitsak som jag tyckte var rolig, om det är några som ska växa upp så är det ni.[/QUOTE] Börja med att sluta svära när du skriver så kanske vi läser.
Nu slutar vi att hata.
ja vi är socialdemokraterna socialdemokraterna
[QUOTE=PrusseluskenV2;36044399]nu slutar vi att vara socialdemokrater.[/QUOTE] BLÅING!
[QUOTE=kimr120;36044516]BLÅING![/QUOTE] Det låter som ett ord som skulle komma upp i en kul ruta när [url=http://www.youtube.com/watch?v=csl2AXMqzac]Pattman[/url] slår någon
ss uniformer är rätt coola även om de som bar dem inte vart så trevliga [editline]21st May 2012[/editline] jag är en socialautomat
[QUOTE=TurbisV2;36044665]ss uniformer är rätt coola även om de som bar dem inte vart så trevliga [editline]21st May 2012[/editline] jag är en socialautomat[/QUOTE] Var det inte Hugo Boss som skapade de uniformerna? Han var väl Nasse har jag för mig?
vänsterpartiet wooo
jag är nynazist
nya~ nazist
jag är kommunistisk nazist
jag är en kastrull sexist
jag är faktiskt sexist
jag är en kass bassist
jag är en sne florist
Sorry, you need to Log In to post a reply to this thread.