• Norwegian Chat Thread V3: Lenge leve kongen!
    5,001 replies, posted
Det var men det funka ikke veldig bra.
Sist jeg fløy med Norwegian hadde de bedre wifi på flyet enn jeg har hjemme :(
Sist jeg fløy med Norwegian brukte jeg nettet til å se porno på doen. Neida. Joda. Neida.
Tomodachi Life ruler.
[QUOTE=A Noobcake;46023212]Sist jeg fløy med Norwegian brukte jeg nettet til å se porno på doen. Neida. Joda. Neida.[/QUOTE] Fantastisk
Korleis er helga folkens?
[QUOTE=Torjuz;46029870]Korleis er helga folkens?[/QUOTE] Tipp topp tommel opp 🙌
Jeg har spilt fotballkamp. Vi vant 15-0. Jeg slapp med det ingen mål inn. Og jeg klarte til og med å skåre ett mål. Så helga er fantastisk! :quagmire:
Godkjent på oblig 2, kanskje skaffet meg 2 nye band, opp og besøke en barndomsvenn som akkurat her flyttet til bergen. Grei helg faktisk!
Har begynt på Skyrim, føkk det spillet her. Dritthelg allerede.
Kjekt høre at alle har ein god helg. Håper livet blir bedre Noobcake <3
Har feira bursdagen til moren min så det var jo koselig
Prøver å lære gammeltanter konseptet "taco". Helga er fantastisk.
Trondheim var veldig gøy. Beste helgen på lenge faktisk.
Rekruttskolen i morgen da. Farvel!
Jaokei helgen ferdig. Føkk Skyrim fremdeles, alt dreper meg hele tiden!
[QUOTE=A Noobcake;46048332]Jaokei helgen ferdig. Føkk Skyrim fremdeles, alt dreper meg hele tiden![/QUOTE] tgm!
[QUOTE=Runar;46048041]Rekruttskolen i morgen da. Farvel![/QUOTE] Gled deg. Forsvaret var et av de, om ikke det beste året i mitt liv!
Jeg var i Forsvaret i omtrent en time til jeg fikk et TU-papir av legen og fikk dra hjem :v:
Jeg fikk et brev som sa jeg ikke hadde riktig utdanning. Sånn var det liksom. Men jeg har ikke noe interesse av verneplikt, så det går bra for min del. Hadde ikke kommet inn lenger uansett, fordi cyst i hjernen. [editline]23rd September 2014[/editline] Posten min ser ekstrem lei seg ut. Jeg er ikke det :v: Kan ikke se for meg et år i militæret ass, og cysten vokser ikke, så alt is gut.
adressa, please :v: [IMG]http://i.imgur.com/Js0SpBd.png[/IMG]
Haha agurknytt
Kommentarer på innlegg om en knivstikking i Oslo: [img]https://dl.dropboxusercontent.com/u/2668640/a%20world%20of%20stupid.png[/img] Herregud så mange dumme mennesker det finnes :s Relevant: [t]https://dl.dropboxusercontent.com/u/2668640/violent%20deaths%20Norway.PNG[/t]
Jeg sliter... veldig Jeg har tre knekte tenner, men det har ikke vært noe problem før nå. Den ene har gjort vondt en stund, men etter at enda en bit knakk av den begynte jeg å hovne opp i trynet rundt sånn ca der tanna sitter, og nå er hevelsen borte, men hevelsen har "etterlatt" en hard stor klump på innsiden av tannkjøttet som jeg regner med er verk som har samlet seg opp. Problemet er at når jeg går til tannlegen og får fikset det så får jeg en heftig regning som jeg må betale [I]før[/I] jeg kan søke om støtte fra HELFO. Jeg har lest litt rundt og funnet ut at HELFO støtter alvorlig tannskade, men at man må betale det selv først... Jeg må spare masse penger for å midlertidig bruke dem altså... og jeg har kun stipend på skolen hvor langt over halvparten hver måned går til leie her jeg bor nå. Jeg skulle ønske vi hadde en bedre ordning på slikt drit i Norge. NAV vil ikke røre meg mens jeg går på skolen fordi jeg er under 25 år. ;_;
Hvor stor er regninga da?
Minst 5400,- per tann ifølge tannlege.nu [url]http://tannlege.nu/askim/askim-tannklinikk/prisliste/[/url] "Metall-keramikk krone på en jeksel" pluss sikkert mer for den ekstra jobben med verk og sånt drit. "Kronen" er jo delen av tannen som stikker opp i kjeften, som du eter med :v: [editline]28th September 2014[/editline] Ja, pluss 770,- for røntgen, og 990,- for dritet i tannkjøttet mitt yeeeey [editline]28th September 2014[/editline] Jeg kan jo trekke dritten da. Det blir fortsatt dyrt, men ikke i nærheten så dyrt som å fikse det, men igjen så kommer jeg til å se jævla dum ut og det vil bli utrolig rart å spise. Hvis prislista stemmer så blir det 770,- for å undersøkelsen, så 650,- for å trekke tanna, så 650,- for å trekke rota, så 990,- for å ordne tannkjøttet. |:
fy faen
Det er faktisk jævla drit... Vet virkeligt ikkje kva eg skal seie i denne situasjonen anna enn "Lykke til". Håper det blir billigst og best for din del. Tenner er greit, men ubrukelige når de går sondt...
R.i.p Pippi Langstrømpe
takk og pris.
Sorry, you need to Log In to post a reply to this thread.